Już od kilkunastu lat a dokładnie od 01.10.1998 roku pracując w Iwanowicach dbam o zdrowie Moich Pacjentów. Pragnę nadal tą opiekę kontynuować obecnie czasowo w Przychodni Familia Medicina w Przybysławicach 78, a w najbliższym czasie także w Iwanowicach Dworskich 68 w budynku Ośrodka Zdrowia.

Chcę aby jak dotąd Pacjenci byli zadowoleni ze świadczonych przeze mnie i współpracujących ze mną lekarzy, pielęgniarek i pozostały personel usług medycznych. Pragnę aby czuli się bezpiecznie i korzystali ze świadczeń na najwyższym poziomie.

Pani Doktor Joanna Pawlik – Kierownik Zakładu Leczniczego Familia Medicina świadczy usługi dla Dzieci i Dorosłych w ramach poradni POZ. Współpracuję z:

  • Panią Doktor Katarzyną Gąsiorkiewicz będącą w trakcie specjalizacji z pediatrii i medycyny rodzinnej
  • Panem Doktorem Bartoszem Sobień kardiologiem, pracującym w Oddziale Kardiologii Szpitala Jana Pawła II w Krakowie
  • Panią Doktor Magdaleną Wilkołek doświadczonym pediatrą, która obejmuje opieką najmłodszych Pacjentów
  • Panią Doktor Katarzyną Ucińską reumatologiem i internistą, wykonującą w naszej praktyce badania USG

W ramach Poradni Pediatrycznej prowadzimy szczepienia w Punkcie Szczepień  badania profilaktyczne dzieci zdrowych. Udzielamy poradnictwa w zakresie żywienia i pielęgnacji noworodków i niemowląt. Świadczenia lekarskie i pielęgniarskie są bezpłatne dla naszych Pacjentów.

W zakładzie prowadzone są badania kierowców głównie kat. B, badania profilaktyczne pracowników, badania do celów SANEPID.

W ramach Poradni udzielane są świadczenia z zakresu rehabilitacji (np. masaże, lampa Bioptron/”prądy).

Istnieje możliwość wykonania badań laboratoryjnych, porad lekarskich i pielęgniarskich bezpłatnie w ramach NFZ oraz na życzenie pacjentów w/w świadczeń ODPŁATNIE.

Dla Pacjentów niezadeklarowanych istnieje możliwość skorzystania z porad reumatologa, kardiologa, pediatry, także odpłatnie.

Istnieje możliwość wykonania badań szybkiej diagnostyki z wynikiem w ciągu kilku minut (CRP, TSH, PSA, D-dimery, troponina).

Pacjenci są przyjmowani na bieżąco, w dniu zgłoszenia się do Poradni.

lek. med. Joanna Pawlik